Автоматика для розпашних воріт


Новинка
Автоматика для розпашних воріт Gant GSW-4000KIT комплект
Новинка
Автоматика для воріт Roger Technology KIT BE20/210 GO
Новинка
Автоматика для воріт Roger Technology KIT BE20/410 maxi комплект
Новинка
Автоматика для воріт Roger Technology KIT R20/320 mini комплект
Новинка
Автоматика для воріт Roger Technology KIT R20/510 maxi комплект
Новинка
Автоматика для розпашних воріт Gant A4-WI-FI комплект
Новинка
Автоматика для розпашних воріт Gant GSW-3000KIT комплект
Показано з 1 по 15 із 53 (4 сторінок)

Автоматика для розпашних воріт

Автоматичні воротні комплекси-це комфортно, зручно і практично. Сьогодні такі системи повсюдно встановлюються в приватних будинках, на комерційних об'єктах, складських сховищах. Цьому сприяє надійна конструкція і висока безпека. Працездатність забезпечується електроприводом для розпашних воріт. Це основний конструкційний елемент, який гарантує стабільне функціонування комплексу в цілому.

Типи системи управління

У продажу клієнти зможуть знайти наступні групи механізмів приводу відкривання воріт:

 • Важільний.
 • Лінійний.
 • Підземний.

Лінійні представлені двома різновидами-гідравлічна і електромеханічна. Завдяки такій класифікації механізм розподіляється на кілька категорій. Побутові-оптимальна альтернатива для легких за вагою стулок, призначених для заміських будинків. Промислові-посилені моделі, рішення для важкого огорожі з частою експлуатацією.
Кожен варіант має свої відмінні риси. Лінійний - найбільш затребуваний. Візуально це подовжений короб, який схожий з трубою. Основні складові такого комплекту: привід орних воріт назовні, електродвигун. Підключення всіх складових елементів проводиться за допомогою мережі і спеціальних контролюючих блоків.
Важільний працює за стандартною схемою планетарного редуктора з важелями, які згинаються як ліктьовий суглоб. Установка таких комплексів доцільна на габаритних комірних системах. Підземний-монтується безпосередньо під землею і вважається одним з найдорожчих і сучасних. Пристрій функціонує тихо, що робить експлуатацію максимально комфортною.

Правила вибору: особливості та переваги

Якщо ви плануєте купити автоматику для розпашних воріт, зверніть увагу на продукцію, яка представлена в каталозі інтернет-магазину TEKKO 2.0. Автоматичні рішення для комірних систем мають ряд наступних переваг:

 • Доступна вартість у порівнянні з аналогічними пропозиціями на ринку.
 • Можливість монтажу на території з обмеженим простором. Конструкція забезпечує безперешкодний в'їзд і виїзд.
 • Два способи відкриття: всередину і назовні.
 • Підземному електроприводу характерний широкий кут відкриття - до 180 градусів.
 • Велика різноманітність технічного оснащення.

Щоб все функціонувало безперебійно, необхідно організувати якісний монтаж. Установка комплексу-багатоетапний захід, тому доручити його рекомендується фахівцям відповідної кваліфікації. Що потрібно врахувати при установці: розташування стулок, принцип відкривання, застосування опор для підтримки стулок. Якщо проігнорувати один з цих моментів, то ви зіткнетеся з проблемою відриву кріплень і порушення роботи електричної складової.

Який комплект для розпашних воріт вибрати і купити?

Правильно підібране рішення відрізняється тривалим терміном служби, універсальністю і міцністю. Під час покупки віддавайте перевагу відомим виробникам і торговим маркам. Поради, які допоможуть знайти оптимальний варіант:

 • Один з ключових параметрів, який потрібно враховувати в першу чергу – парусність захисних стулок.
 • Другорядні, але не менш важливі критерії підбору: вага полотен, габарити опорних деталей, парусності, ширина дверей і напрямок відкривання.
 • Експлуатаційна якість, яке також варто проаналізувати-стійкість до морозів. У разі замерзання привід може заклинити і перестати працювати зовсім. Якщо ви проживаєте в регіоні з сильними морозами, то зупиніться на електромеханічному приводі.
 • Гідравлічні лінійні варіації здатні витримувати навантаження до 900 кг при інтенсивній експлуатації. Ця система оптимально підійде для промислових центрів.

Під час покупки продукції оцініть середні показники по кожному типу обладнання. Ці параметри можуть зробити істотний вплив в процесі підбору. В асортименті інтернет-магазину TEKKO 2.0 зібрано оригінальні товари за конкурентними цінами. Компанія співпрацює безпосередньо з виробниками, що підтверджує високу якість і офіційну гарантію. Представлений формат закупівлі забезпечує доступну вартість.
З асортименту ви зможете вибрати модель, яка точно буде відповідати умовам, технічним особливостям. При необхідності ви можете зв'язатися з нашим менеджером по телефону, який вказаний на сайті. Спеціаліст допоможе вибрати відповідну позицію конкретно під ворітне полотно і експлуатаційні умови.