Автоматика для секційних воріт


Новинка Хіт продажу
Автоматика для секційних воріт Gant GM1200/G3000
Новинка Хіт продажу
Автоматика для секційних воріт Gant GM800/G3000
Новинка
Автоматика для секційних воріт Gant GM800/G3000Belt
Новинка
Автоматика для секційних воріт Gant GM800/G3000Fast
Новинка
Автоматика для секційних воріт Roger Technology С40/3301
Новинка
Автоматика для секційних воріт Roger Technology С40/3301HR
Новинка
Автоматика для секційних воріт Roger Technology С40/4001
Показано з 1 по 15 із 23 (2 сторінок)

Автоматика для секційних воріт

Секційні ворота-сучасна конструкція, яка встановлюється на промислових об'єктах і спорудах побутового призначення. Візуально це поперечні секції або панелі, які з'єднані між собою рухомими фіксаторами. При правильному монтажі та налаштуванні представлена конструкція здатна відкриватися і закриватися за спеціальними напрямними.

Безперебійне функціонування забезпечує автоматика для гаражних воріт. Таке обладнання представлено в декількох варіаціях і виконаннях. Інтернет-магазин TEKKO 2.0 зібрав у своєму асортименті високоякісну техніку від виробника за конкурентними цінами. У продажу зібрані різнопланові категорії пристроїв в різній комплектації, завдяки чому ви можете підібрати найбільш практичне і відповідне для себе рішення.

Яку купити автоматику для секційних воріт: різновиди і категорії

Процес автоматизації полотен такого формату передбачає використання двох категорій приводів:

  • Стельовий.

Встановлюється безпосередньо під стелею паралельно горизонтальним напрямним. При виборі такої автоматизації враховуються наступні характеристики: площа ворітного полотна, висота отвору, Категорія підйому. Управляти системами легко за допомогою ДУ пульта. Для більшої безпеки і підстраховки на випадок втрати брелока додатково встановлюється ключ-кнопка або стаціонарна кодова клавіатура.

  • Вальний.

Представлені рішення кріпляться на спеціальний вал. Такий привід для гаражних воріт встановлюється на об'єктах промислового призначення і побутових комплексах, де неможливо розмістити стельову автоматизацію. Підбирається комплекс за аналогічними принципами, що і попередній. Єдине, що потрібно врахувати – місце кріплення. Бажано, щоб зліва і праворуч від торсіонного механізму був запас в 300 мм.

Навальні системи дають можливість при необхідності перейти до ручного режиму управління за рахунок ручного ланцюга. У цьому випадку варто відключити електроживлення.

Що входить в комплект автоматики: головні складові і правила вибору

Автоматична система в продажу складається з декількох структурних і конструкційних елементів. Які складові і деталі передбачає якісна автоматика:

  • Мотор для гаражних воріт.
  • Напрямна рейка. Може бути як ремінною, так і ланцюгової.
  • Пульти дистанційного керування.
  • Набір кріплень та інших пристосувань для монтажу.
  • Керівництво по установці, налаштуванню та експлуатації.

Запропонований варіант запірної арматури разом з автоматичними виробами – надійний і практичний комплекс. Він відрізняється довговічною і безперебійною роботою при якісно виконаній установці. Яка автоматика вважається правильно підібраною:

  • Довговічний. Важливо, щоб всі конструкційні елементи були виготовлені з міцного і якісного матеріалу, в ідеалі – щільного металу.
  • Доступний і зрозумілий інтерфейс, Просте управління через ДУ пульт.
  • Можливість ручного розблокування. Перепади в роботі електроенергії-стандартна ситуація. Важливо, щоб в екстрених ситуаціях ви завжди змогли відкрити ворота іншим способом, без пошуку резервного джерела живлення.

Найкраще купувати систему разом з полотнами. Але якщо ви купуєте механізм окремо, то визначитеся з відповідним типом, аналізуючи вихідні умови експлуатації. Також ви можете доповнити комплектацію такими допоміжними девайсами як: сигнальні лампи, фотоелементи, які вказують на присутність або відсутність об'єкта поблизу.

Вибір продукції та співпраця з TEKKO 2.0

Інтернет-магазин-офіційний представник торгових марок. Завдяки цьому у продажу зібрані виключно оригінальні товари. Ціна автоматики для секційних воріт-конкурентна і доступна. Цьому сприяє співпраця компанії безпосередньо з виробниками. До продукції додається повна комплектація і Офіційна гарантія.

Вибрати відповідний механізм можна самостійно. Якщо у вас виникли труднощі з підбором, зв'яжіться з нашим менеджером. Він допоможе визначитися з комплексом безпосередньо під ворітну систему, яка встановлена на вашому об'єкті. Покупцям запропоновані вигідні умови співпраці. Доставка здійснюється в усі регіони України.

Ви можете як своїми силами впоратися з установкою, так і доручити її кваліфікованим фахівцям. Від правильності і точності настройки залежить довговічність функціонування обладнання навіть при інтенсивному використанні.