Автоматика для секційних промислових воріт


Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)

Автоматика для секційних промислових воріт

Компанія TEKKO 2.0 пропонує купити автоматику для промислових воріт, яка спрямована на оптимізацію процесу управління вхідними групами гаражних, складських приміщень, виробничих відсіків. Асортимент інтернет-магазину сформований з електромеханічних, високоінтенсивних приводів і комплектів автоматики. Вся продукція представлена безпосередньо від виробників, що дозволяє нам виставляти конкурентні ціни. Ознайомитися з чинним прайсом можна на сайті.
З питань вибору ви можете звернутися за консультацією до нашого менеджера. Спеціаліст зорієнтує по каталогу і допоможе підібрати підходящу модель, установка якої не займе багато часу і полегшить виконання основних завдань.

Ключові характеристики пропозицій з асортименту

Система автоматизації актуальна для торгових, виробничих об'єктів. Вона відрізняється підвищеною зносостійкістю і можливістю впровадження з метою інтенсивної експлуатації. На підприємствах, де задіюються великі потужності і площі, передбачається перевезення продукції на габаритних транспортних засобах. Тому вони оснащуються масивними ворітними комплексами з широкими отворами, важкими стулками і полотнами зашивання. З цієї причини такі ворота повинні бути облаштовані надійною автоматикою з потужними електроприводами, щоб забезпечити потрібну інтенсивність.
Автоматика для промислових воріт являє собою вальні приводи, що встановлюються на вал з торсіонним механізмом. Їй характерні високі технічні властивості: потужність, інтенсивність експлуатації та ін. найпотужніші різновиди передбачають напругу в 380В.механізм побудований таким чином, щоб гарантувати стабільну роботу при будь – яких умовах-холод, вологість та ін. Перед замовленням пристрою уточніть, чи є в ньому функція ручного управління. Цей момент ви особливо оціните, якщо виникне відключення електрики. Додатковий плюс-наявність елементів контролю та оповіщення, наприклад, датчики, здатні зафіксувати проникнення сторонніх. Підбір техніки виконується на основі виду і габаритів воріт, способу монтажу автоматики.

Чим відрізняються промислові приводи від гаражних

За своєю конструкцією системи аналогічні між собою, проте вони мають різний набір параметрів. Промислові ворота-Це завжди про велику вагу і площі, тому електроприводи повинні бути на порядок могутніше. Тому вони оснащуються більш дорогими, але в той же час потужними приводами, які ідеально підходять для важких полотен і частого відкривання. Для домашнього гаража на один-два автомобілі можна вибирати більш легкі ланцюгові вироби.
Гараж розрахований на 3-4 відкривання на добу, коли промислові воротні комплекси виконують десятки циклів на добу. Саме тому потрібно більш потужна конструкція, міцні полотна і тривалий ресурс приводів. Важлива відмінність від гаражних в тому, що привід для промислових воріт має розширеним функціональним набором і корисними можливостями. Наприклад, передбачається система автономної роботи при перепадах напруги в мережі, додаткові засоби безпеки.

Вигідні придбання на сайті TEKKO 2.0

Звернувшись до нас за покупкою автоматики, ми допоможемо Вам підібрати модель на основі індивідуального запиту і з відповідними параметрами. Вартість продукції безпосередньо залежить від компанії-виробника, потужності приводу, додаткових опцій. Ми співпрацюємо виключно з перевіреними постачальниками електромеханічного обладнання, що дозволяє гарантувати високу якість виробів і їх безвідмовну роботу. Переваги автоматики, представленої в нашому каталозі:

  • Після закриття стулки щільно і герметично прилягають один до одного, що насилу досягається при ручному способі закривання.
  • Автоматичні приводи займають мінімум місця, дозволяють швидко і легко проводити цикл відкривання/закривання важких і масивних стулок.
  • Управління - за допомогою пульта, що забезпечує надійний захист від руйнування і злому.
  • Довговічність конструкцій при грамотно організованому монтажі і подальшої експлуатації.

Серед наших пропозицій ви також знайдете автоматику для розпашних і відкатних воріт, яка також характеризується високою якістю виконання. Оформити замовлення на продукцію можна з доставкою по всій території України зручними для вас службами. Обладнання поставляється в захисній упаковці, що виключає ймовірність пошкодження. Комплектація передбачає наявність повного пакету документів.