Секційні ворота

Секційні ворота


Секційні гаражні ворота від ТЕККО - гарантія спокійного глибокого сну кожного власника машини. Комплектуючі європейські, а ціна - українська! Давайте подивимося на РЕАЛЬНІ переваги цієї продукції:

безпека понад усе: європейці добре знають, як забезпечити стовідсотковий захист від хакерів, тому можна бути впевненим, що ніяка «народна кмітливість» не зможе обійти систему!

високотехнологічне обладнання на кращих європейських заводах, де виробляються сендвіч-панелі, випускає продукцію БЕЗ БРАКУ.

безпеки багато не буває: ваші пальчики і пальчики вашої родини захищені від защемлення за допомогою розумної системи контролю.

адаптація під кліматичні умови країни - передні та задні сталеві листи сендвіч-панелі між собою НЕ З'ЄДНУЮТЬСЯ, тому ймовірність промерзання прагне до 0.

конструкція системи направляючих та підвісу зусиль: використовується профіль в 1.5 мм завтовшки, а бічні заглушки, проміжні петлі і ролики покриті подвійним шаром цинку.

І цілих 25000! .. Ні, не лякайтеся, це не ціна! Це кількість підйомів, на які розрахований торсіонні-пружинний механізм (він теж оцинкований, до речі).


Конструкція секційних ворітКольори


БілийСріблоКоричневийЗолотий дубТемний дубВенгеАнтрацитГрафіт


Типи панелей


ДошкаГофраЦентральний пазФільонка


Скільки коштує?