Maxi комплект Roger Technology KIT R30 / 806 для воріт вагою до 800 кг з механічними кінцевими вимикачами

  • Виробники Roger Technology
  • Модель: Roger Technology KIT R30/806
  • Є на складі
  • 529.00€

Самоблокується електромеханічний привід Roger Technology R30 / 803 для воріт вагою до 800 кг з механічними кінцевими вимикачами


Мікропроцесорна логіка надає широкий набір спеціалізованих функцій управління, які відповідають вимогам самого вимогливого замовника. Завдяки вбудованій установці істотно спрощуються всі монтажні роботи та електричні підключення. Для додаткового захисту від несприятливих зовнішніх впливів електронна плата закрита пластиковим ковпаком.


Безпека роботи воріт реалізована за допомогою вхідного в стандартну комплектацію електронного кодера, постійно контролює рух стулки і забезпечує її зупинку або зворотний хід при наявності перешкоди. Крім того, зчитувач дозволяє активувати режими плавної зупинки воріт при завершенні циклів відкривання і закривання.


Самоблокується редуктор гарантує замикання воріт, виключаючи необхідність установки додаткових замків. На випадок відсутності напруги в електромережі для відкривання воріт вручну, передбачена практична рукоятка розблокування, відмикає персональним ключем.


Положення приводу щодо монтажного підстави регулюється сталевими шпильками в шести точках. Подовжена форма пазів під анкерні болти дозволяє змінювати площу контакту провідної шестерні з зубчастої рейкою воріт. Таким чином, досягається абсолютна стійкість і відсутність вібрацій в системі.


Вільне обертання ведучого вала редуктора забезпечено застосуванням радіальних підшипників кочення. Для зменшення тертя, а отже, нагрівання і зносу деталей, черв'ячний гвинт і проміжна шестерня виконані, відповідно, зі сталі та бронзи, що істотно збільшує ККД приводу.


На воротах автоматизованих приводами з механічними кінцевими вимикачами, полою на зубчастої рейки, які утворюються при несприятливих погодних умовах, можуть викликати зміщення положень зупинки воріт. Подібні випадковості виключені для моделей серії R30, оснащених магнітними кінцевиками. Постійні магніти абсолютно надійно і точно позиціонують крайні точки ходу стулки


Комплектація:


  • електропривод R30 / 804 - 1 шт
  • плата управління 230В Н70 / 104АС - 1 шт
  • приймач внутрішній 2х канальний H93 / RX22A / I - 1 шт
  • пульт радіоуправління 2х канальний E80 / TX52R / 2 - 2 шт
  • фотоелементи інфрачервоні R90 / F2ES - 1 пара
  • сигнальна лампа 230V Fifty / 230 - 1 шт
Технічні характеристики
Інтенсивність, % 40
Вага воріт, кг 800
Вага, кг 11
Габаритні розміри, мм 325x295x162 мм
Живлення, В 230
Зусилля двигуна, Н 500
Країна виробник Італія
Потужність, Вт 350
Робоча температура, ° C -25 ... +70 °C
Серія Roger R30
Струм 3.3 А
Ступінь захисту, IP 43
Термозахист, ° C 150
Час безперервної роботи 4 хвил
Швидкість руху воріт, м / хв 9.5
Ширина воріт, м 12

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендовані товари