Приймач зовнішній з динамічним кодом 2-канальний Gant REC 2

  • Виробники Gant
  • Модель: Gant REC 2
  • Є на складі
  • 21.39€

Приймач зовнішній з динамічним кодом 2-канальний Gant REC 2M призначений для прийому сигналу управління від пультів. Плата радіоприймача з технологією плаваючого коду для блоків управління.


Серія REC має високий рівень надійності і безпеки завдяки наявності унікального ідентифікаційного коду! Для того, щоб приймач розпізнав передавач необхідно ввести код ідентифікації (для кожного використовуваного пристрою окремо). Gant REC 2 може запам'ятати до 400 пультів. Система з динамічним кодом і частотою 433,92 МГц надає високий рівень безпеки.


Приймач зовнішній 2-канальний Gant REC 2M - актуальна ціна. Будь-який вид оплати. Гарантія. Якість. Доставка по Україні. Поспішай купити.


Приймач зовнішній 2-канальний Gant REC 2 сумісний з пультами Gant серії T, GM, BA.


Приймач зовнішній 2-канальний Gant REC 2 відмінно підходить для управління в'їзними і гаражними воротами, шлагбаумами, захисними ролетами і маркізами. Використовується в новітніх поколіннях приводів і шлагбаумів фірми Gant. Має ергономічний вид з світлодіодом, сигналізує про операції, кнопкою програмування і зниженим споживанням струму для підвищення автономності, вбудованою пам'яттю з можливістю запису до 400 пультів. Радіус дії приймача Gant REC 2M становить 100 метрів (при прямої видимості), додаткове підключення антени дозволяє збільшити радіус дії.


Як запрограмувати приймач:


На приймачі підключіть живлення 12В до контактів V + і GRN-, надалі загориться червоний світлодіодний індикатор, що сигналізує про подачу харчування.

На приймачі один раз натисніть і відпустіть кнопку S1, надалі займеться другий світлодіодний індикатор, що сигналізує про включення режиму програмування.

На новому пульті натисніть кнопку, яку Ви бажаєте присвоїти першому каналу, після світлодіодний індикатор спалахне 2 рази і згасне (програмування завершено, кнопка присвоєна даному каналі).

На приймачі один раз натисніть і відпустіть кнопку S2, надалі займеться другий світлодіодний індикатор, що сигналізує про включення режиму програмування.

На новому пульті натисніть кнопку, яку Ви бажаєте привласнити другому каналу, після світлодіодний індикатор спалахне 2 рази і згасне (програмування завершено, кнопка присвоєна даному каналі).

Повторіть ті ж дії для інших кнопок брелока (якщо вони будуть використовуватися).

Щоб стерти настройку каналів натисніть і утримуйте 7 секунд кнопки S1 і S2, надалі загориться світлодіодний індикатор, коли він згасне - програма стерта.

Технічні характеристики
Вага, кг 70
Вид Зовнішній
Габаритні розміри, мм 60x95x30
Живлення, В 12 / 24
Кількість каналів 2
Кодування Динамічне
Пам'ять, пристроїв 400
Призначення Для всіх типів воріт і шлагбаумів
Програмування Стандартне
Робоча температура, ° C -20 ... +50
Робоча частота 433.92 МГц
Сумісний з пультами T15, GM, BA
Тип коду Динамічний

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре